Preview Mode Links will not work in preview mode

Edyta Zając

Nov 15, 2019

Bez względu na to, co dzieje się teraz w Twoim życiu – to tylko taki etap. To minie, zmieni się. Będzie inaczej, wszystko się odmieni. Jeśli dziś czujesz się pogubiony, jutro się odnajdziesz.

Artykuł To tylko taki etap okazał się jednym z najczęściej czytanych materiałów na blogu. Doskonale...


Nov 4, 2019

Pracoholik. Złe słowo, prawda? O nie, nie dotyczy ani Ciebie ani mnie. Pracoholik żyje w korporacji, nie wraca w normalnych godzinach do domu. W weekendy sprawdza maile, myślami jest w biurze i nie potrafi skupić się na czerpaniu z życia tego, co pozytywne. Ja też kiedyś miałam w głowie taką...


Oct 25, 2019

Dom to oglądanie księżyca wschodzącego nad szałwią i towarzystwo kogoś, kogo można przywołać do okna, żebyście obejrzeli to razem. Dom jest tam, gdzie tańczysz z innymi, a taniec to życie.

Stephen King “Dallas ’63”

W każdym zakątku Twojego domu kryje się magia – Twoja własna. Przedmioty...


Sep 27, 2019

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.

George Orwell “Rok 1984”

Chciałabym, aby Twoja przeszłość była bajkowa. To znaczy… trochę tego chcę. Z jednej strony marzy mi się, aby każdy człowiek wychowywał się w...


Sep 20, 2019

Noś w sobie pewność, wiedz, że osiągniesz cel, a osiągniesz go z pewnością. Nie pozwól, by do twojej głowy wkradły się wątpliwości, bo cię zniszczą. Tak brzmi reguła samosprawdzającej się przepowiedni.

John Flanagan "Zwiadowcy. Oblężenie Macindaw"

 

Sukces - piękne marzenie. Czymkolwiek dla...