Preview Mode Links will not work in preview mode

Podcast o psychologii


Jul 27, 2022

Kilka słów wyciągniętych z tego podcastu:

  • Procedury i standardy to są rytmy, rutyny, oczekiwania jakie przed sobą stawiasz bo masz do zrealizowania cel. To określenie jak wygląda Twój standardowy dzień, w związku z realizowaniem celu, jego rytm, rutyna.
  • Procedury i standardy mogą wyglądać bardzo różnie. To może być lista nawyków na każdy dzień. Określ listę rzeczy, które chcesz robić, żeby poczuć, że działasz. Kiedy stwierdzisz, że ten dzień się liczy? To plan minimum, kiedy będziesz mieć pewność, że mimo trudnego, stresującego czasu i tak idę do przodu.
  • Wprowadź zasadę 5 drobiazgów dnia. Umów się ze sobą, że bez względu jak Ci trudno, każdego dnia zrobisz pięć maleńkich kroków do celu. Niech to będzie pierwszy stopień wtajemniczenia do procedur i standardów.
  • Jeśli marzy ci się zmiana, musisz ją sobie zrobić. Nikt Ci jej nie da, nikt Ci jej nie załatwi, nie wystarczy o niej przeczytać, nie wystarczy o niej pomyśleć, ona musi zostać zrobiona przez Ciebie.

Jeśli wiesz, że Twój znajomy mógłby skorzystać z tego nagrania, koniecznie prześlij mu link do tego odcinka. Zacznij też subskrybować mój podcast, dodaj ocenę i napisz w recenzji w Apple Podcasts, co sądzisz o kolejnych odcinkach. Twoja opinia ma dla mnie duże znaczenie. Dzięki Tobie mam szansę docierać do szerszego grona odbiorców i pokazywać różne kolory psychologii. Kliknij tutaj, dodaj pięć gwiazdek i wybierz opcję "napisz recenzję". Nie zapomnij też o tym, aby wysłać do mnie zrzut ekranu ze swoją recenzją - w podziękowaniu za poświęcony czas, wyślę do Ciebie e-book "Działaj".