Preview Mode Links will not work in preview mode

Podcast o psychologii


Aug 2, 2018

(...) gdy jesteśmy młodzi, często nie wiemy jeszcze, czego tak naprawdę pragnie nasze serce. Dręczy nas obawa, że przejdzie nam coś koło nosa, i choć mamy przed sobą całe życie, wydaje nam się, że czas przecieka nam jak piasek przez palce. Boimy się, że jeśli nie zrobimy czegoś od razu, to nie zrobimy tego nigdy.

Charlotte Link "Dom sióstr"

Zawsze będę wierzyć w to, że ulepszanie swojego zarządzania czasem to najlepszy krok, jaki można zrobić w kierunku własnych zmian. U mnie to właśnie od takich umiejętności wszystko się zaczęło. Krok po kroku uczyłam się organizacja, wzmacniania motywacji i konkretnych technik, które sprawiły, że dziś czuję, że idę w dobrym kierunku. Bez względu na okoliczności widzę też, że radzę sobie z wyzwaniami, jakie mam przed sobą. Wybieram priorytety. Przede wszystkim jednak: mam w sobie ten cudowny spokój, że bez względu na to, co się wydarzy, dam sobie radę.

To właśnie daje dbanie o zarządzanie czasem - harmonię, wrażenie, że wszystko jest do opanowania - prędzej czy później.

Dzisiaj chcę zaprosić Was do rozmowy o zarządzaniu czasem i o kilku moich ulubionych słowach, które warto mieć w głowie. Jestem bardzo ciekawa tego, co sądzicie o nich i o takim podejściu do życia.