Preview Mode Links will not work in preview mode

Edyta Zając


Jun 17, 2018

Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły, które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód, krok za krokiem, z nadzieją, że nawet jeśli się cofniesz, to tylko trochę, tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie , szybko nadrobisz zaległości.

John Marsden "W pułapce nocy"

Odwaga czai się za rogiem. Każe ruszyć z miejsca nawet wtedy, gdy niewyobrażalne wydaje się postawienie choć jednego kroku więcej. Odwaga szepcze cicho do ucha: Idź! i wtedy właśnie mam ochotę wstać, otrzepać kolana i zacząć jeszcze raz. Czasem zaczyna się raz jeszcze projekt, czasem rozmowę, która zakończyła się chłodem. Czasem od nowa startuje się z dniem, nawet jeśli już jest południe. Odwaga jest w każdym z nas, trzeba tylko wyłuskać ją spod wielu warstw strachu.

Dziś z wielką przyjemnością zapraszam Was do odsłuchania podcastu o odwadze. Miałam przyjemność porozmawiać o niej z Anią Legenzą, Niebałaganką, która pewnie jest Wam doskonale znana. Wspaniale się obserwuje odważne ruchy Ani! (i czas wrócić do podcastów!)