Preview Mode Links will not work in preview mode

Podcast o psychologii


May 19, 2021

  • Jak natychmiastowa gratyfikacja zagłusza naszą intuicję?
  • W jaki sposób usłyszeć swój wewnętrzny, mądry głos?
  • Kiedy to intuicja a kiedy instynkt?
Rozmowy z Anitą Michalską (które nazywamy "ploteczkami") to inna bajka. Nie jest ważne to, od czego zaczniemy dyskusję. Nie ma znaczenia to, czy akurat myję podłogę czy układam pranie. Zawsze ruszymy w kierunku poważnej dyskusji, refleksji o światopoglądzie, o zadziwieniu światem. Zawsze wkroczymy do świata polityki, religii, wartości. Te nasze ploteczki są raczej sposobem na układanie sobie świata, weryfikowanie rzeczywistości. Dziś zapraszam Was do posłuchania jednej z takich rozmów. Ograniczyłyśmy do minimum scenariusz, rzuciłyśmy tylko hasłem "intuicja".

Zacznij subskrybować mój podcast, dodaj ocenę i napisz w recenzji na iTunes, co sądzisz o kolejnych odcinkach. Twoja opinia ma dla mnie duże znaczenie. Dzięki Tobie mam szansę docierać do szerszego grona odbiorców i pokazywać różne kolory psychologii. Kliknij tutaj, dodaj pięć gwiazdek i wybierz opcję "napisz recenzję". Nie zapomnij też o tym, aby wysłać do mnie zrzut ekranu ze swoją recenzją - w podziękowaniu za poświęcony czas, wyślę do Ciebie e-book "Działaj".

Nie zapomnij o subskrybowaniu mojego podcastu. Nowe odcinki pojawiają się na kanale w każdą środę, a dzięki subskrybcji nie ominiesz żadnej nowości.